Bilance ročníku 2015/2016 v OP Semilska – muži podzim 2015

12.12.2015 11:26

Bilance ročníku 2015/2016 v OP Semilska

– muži podzim 2015

Podzimní sezóna 2015 ročníku 2015/2016  začala na Semilsku o víkendu 8. a 9. 8. 2015. V týmu jsme přivítali Morávka ze Železnice na půlroční hostování, dále byl zapůjčen Nouzák a zkušený Pazderský z Lomnice. Sedlák ukončil hostování v Lomnici. Dále rozšířil kádr Vondra, který hrával v Rokytnici. V případě nouze s hráči, byli k dispozici Vágner, Merta a Láska J. V několika utkáních vypomohl Hamáček, který je momentálně na pracovním pobytu v Berlíně. Po zápase v Bělé ukončil hostování ve Stružinci Sehnoutek a vrátil se do Nové Vsi. Po loňském 8. místu v OP Semilska jsme neměli přehnané ambice na čelní místa v okrese. Hlavně abychom se vyhnuli boji o záchranu. Ovšem podzimní sezóna byla velkým propadákem, jak výsledkově, tak herně, tak i v kabině. V prvních 6 kolech jsme získali jen 4 body. Po zápase v Bělé došlo k ostré výměně názorů mezi Sehnoutkem a naším předsedou B. Vágnerem. Následkem toho Sehnoutek ukončil hostování ve Stružinci a po dohodě se vzdali funkce trenéra Vágenknecht a asistent Vágner. Tým tak ve druhé polovině podzimu vedli Martinec a Škopán. V průběhu podzimu se našemu týmu často nedostávalo hráčů, několikrát jsme měli na zápas jen 12 nebo 11 hráčů, sice jsme dali Bozkovu "B" 8:0, ale také jsme inkasovali potupný debakl doma od Studence 2:7. V několika utkáních nezvládli naši hráči začátky nebo konce poločasů, např. v Jilemnici, kdy jsme po poločase prohrávali 0:1 a poté během 5 minut 2. půle inkasovali další 2 branky, podařilo se sice vyrovnat během 18 minut vyrovnat, ale závěr utkání jsme si opět nepohlídali a dostali 4. branku.

Podzim: Stružinec obsadil v tabulce podzimu 11. místo s 10  body: 13 zápasů: 3 výhry, 1 remíza, 9 proher při skóre: 22:32.

Doma:  9 bodů,  6 – 3  – 0 – 3 při skóre: 15 : 12

Venku: 1 bod, 7 -  0 - 1 – 6  při skóre: 7 : 20

Celková bilance podzimu: 13 – 3 – 1 – 9   10 b, skóre: 22:32 = 11. místo v OP Semilska.

Stružinec na podzim ztratil 29 bodů.

Střelci na podzim: celkem 22 branek: Votoček 8, Martinec 4, Láska J. 3, Ševců, Vágenknecht a Bláha O. po 2, Morávek 1.

Hattricky: 1x: Láska J.

Naši hráči si nedali vlastní gól.

Naši hráči nasbírali na podzim celkem 18 ŽK a 0 ČK.

ŽK: Böhm 5, Votoček 4, Ševců 2, Martinec, Morávek, Nouzák, Mizera, Sehnoutek, Stránský P. a Schreyer po 1.

Nejvyšší výhra doma: 8:0 s Bozkovem "B"

Nejvyšší výhra venku: žádná

Nejvyšší prohra doma: 2: 7 se Studencem

Nejvyšší prohra venku: 0:3 v Bělé, v Semilech s Přepeřemi "B" a v Nové Vsi

Kuriozita: v domácím zápase se Studencem jsme prohrávali v poločase 1:4, nakonec to skončilo debaklem 2:7.