Bilance podzimní části ročníku 2013/2014 OP Semilska

04.11.2013 21:55

Bilance podzimní části ročníku 2013/2014  OP Semilska

 

     Podzimní sezóna 2013 ročníku 2013/2014  začala na Semilsku hodně brzy, o prvním srpnovém víkendu. Aby se předešlo hraní zápasů v nepříznivých klimatických podmínkách na konci podzimu.  Náš tým opustil po 10 letech účinkování ve žlutomodrém dresu brankář Jirka Hůlek. Vrátil se zpátky do Tatobit. Dále se náš tým musel obejít bez gólových příspěvků Lukáše Heřmanského, loňského nejlepšího střelce OP Semilska. Odešel hostovat na půl roku do Lomnice n. Pop. Místo něho k nám byl na půl roku zapůjčen Martin Láska. Díky zranění a několika dalším absencím však odehrál minimum zápasů. V průběhu podzimu ukončil hostování v našem dresu Libor Kašpar a vrátil se do Lomnice. Důležité pro náš mančaft bylo prodloužení hostování Ševců, Martince, Matěji a Sehnoutka. Ze Semil k nám přišel na hostování Jakub Kohout, nadějný gólman, jenž umí hrát i v útoku. V závěrečných zápasech podzimu posílil náš celek Lukáš Stránský z Jilemnice Úvodní dva zápasy poznamenalo období dovolených, prohra 0:1 v Roztokách a doma 0:2 s posíleným béčkem Lomnice. Následovala vítězná šňůra 9 zápasů bez ztráty bodu. Mužstvo se postupně dostalo před letos velmi dobrý Libštát. Znovu se potvrdilo, jak je potřebný pro tým Kuba Votoček, který zatížil konto soupeřů 16 góly. Škoda, že se v předposledním utkání podzimu v Košťálově zranil (svalové zranění). Stejná nepříjemnost postihla  také Lukáše Stránského. Po loňském mistrovi čekala naše hráče ještě větší výzva. Obhájit titul. Bývá to těžší, už proto, že se na vás soupeři víc chystají, chtějí se vytáhnout proti favoritovi. Myslím, že stružinečtí zvládli svoji roli obhájce velmi dobře. Předehrávané jarní kolo v Nové Vsi, které se mělo sehrát v neděli 3. 11. 2013 bylo odloženo na jaro 2014.

 

Podzim: Stružinec obsadil v tabulce podzimu 1. místo se 27  body: 13 zápasů: 9 výher, 0 remíz, 4 prohry při skóre: 48:17. Díky vyhranému vzájemnému zápasu a skóre před Libštátem.

Doma:  15 bodů,  7 – 5  – 0 – 2 při skóre: 30 : 10

Venku: 12 bodů, 6 -  4 - 0 – 2  při skóre: 18 : 7

 

Celková bilance podzimu: 13 – 9 – 0 – 4   27 b, skóre: 48:17 = 1. místo v OP Semilska – půlmistr.

 

Stružinec na podzim ztratil 12 bodů. Vstřelil nejvíce branek a zároveň se může pyšnit nejlepší obranou v OP Semilska.

 

Střelci na podzim: Votoček 17, Vágenknecht 8, Ševců 5, Láska M. 4, Bláha D. a Sehnoutek po 3, Hloušek a Bláha O. po 2, Matěja, Kohout, Vágner, Martinec všichni po 1.

 

5 gólů: 1x Votoček v zápase ve Vysokém

Hattricky: celkem 4: Votoček, Ševců, Vágenknecht, Bláha D.,

 

Naši hráči si nedali vlastní gól.

 

Naši hráči nasbírali na podzimv celkem 20 ŽK a 2 ČK.

Nejpilnějšími byli: Vágner 1 ČK a 3 ŽK, Merta 1 ČK a 2 ŽK, Votoček a Schreyer po 4 ŽK, Bláha O., Bláha D., Martinec, Ševců, Matěja, Sehnoutek, Vágenknecht všichni po 1 ŽK.

 

Nejvyšší výhra doma: 14:0 s Bozkovem "B"

Nejvyšší výhra venku: 5:0 na Malé Skále.

Nejvyšší prohra doma: 1: 4 s Mříčnou.

Nejvyšší prohra venku: 1:3 v Košťálově.

 

Kuriozita: v domácím zápase s Bozkovem "B" nastoupil Stružinec proti torzu soupeře, který přijel pouze se 7 hráči do pole a brankářem, jenž hraje za normálních okolností v útoku.

 

 

3 faktory, které ovlivnily stružinecký podzim:

 

1/3 branek vstřelil kanonýr Votoček

9 zápasová vítězná série bez ztráty bodu

bohatý bodový zisk ze hřišť soupeřů

 

 

V celém podzimu se ve stružineckém dresu vystřídalo celkem  20 hráčů: Škopán,  Kohout, Hamáček, Schreyer, Ševců, Vágner, Bláha O., Bláha D., Votoček, Merta, Vágenknecht, Hloušek, Láska M., Sehnoutek, Matěja, Martinec, Kašpar, Bajgar, Stránský P., Stránský L.

 

 

Autor: Jiří Máka, vedoucí "A" mužstva

 

—————

Zpět